Andy بهترین شبیه ساز اندروید روی رایانه

منتشر شده در ۱۳۹۴/۰۲/۰۵ در دستۀ اندروید بدون دیدگاه

قبلاً راجع به دو نرم افزار شبیه سازی اندروید روی کامپیوتر یعنی GenyMotion و BlueStacks صحبت کردیم و توضیحاتی خدمت شما عرض کردم. به طور خلاصه، شما با این نرم افزارها می‌توانید یک نسخه از سیستم عامل اندروید را روی رایانۀ خود داشته باشید. که به این ترتیب قادرید نرم افزارهای اندروید را روی آن نصب نمایید. اما در اینجا می‌خواهم شما را با نرم افزار Andy بهترین شبیه ساز اندروید روی رایانه آشنا کنم.

همین ابتدای مبحث، بهتر است به عکس زیر نگاهی بیاندازید و یک مقایسه‌ای بین Andy و دیگر شبیه سازهای اندروید داشته باشیم.

مقایسه‌ای بینAndy BlueStacks YouWave

مقایسه‌ای بینAndy BlueStacks YouWave

Andy روی بیشتر سیستم عامل‌ها قابلیت نصب دارد. روی ویندوز XP، ویستا، ۷ و ۸ و همچنین مکینتاش قادرید آن را نصب کنید. به صورت مستقیم می‌توانید از فروشگاه نرم افزارهای اندروید گوگل AppStore نرم افزار دانلود کنید. قابلیت تمام صفحه شدن Andy از دیگر امتیازهای این نرم افزار است. به طوری که شما را کاملاً درگیر فقط اندروید می‌کند. این امکان مخصوصاً برای بازی کردن بسیار مناسب است. قابلیت یکپارچگی با میکروفون، دوربین و دیگر سخت افزارها رایانه هم از دیگر ویژگی‌های این شبیه ساز است.

andy بهترین شبیه ساز اندروید روی رایانه

andy بهترین شبیه ساز اندروید روی رایانه

طریقۀ نصب کردن شبیه ساز اندروید Andy هم بسیار ساده است. کافی است به صفحۀ خانگی سایت سازنده به نشانی رفتن به سایت www.andyroid.net رفته و روی دکمۀ Download کلیک نمایید. پس از مدتی یک فایل کوچک دانلود می‌کنید که باید آن را روی رایانه اجرا کنید. در زمان آن فایل باید به اینترنت متصل باشید تا اصل نرم افزار از اینترنت دریافت گردد و به مانند دیگر نرم افزارهای رایانه‌ای آن را نصب کنید.

دقت کنید اگر VirtualBox به همراه یک ماشین مجازی اندروید روی رایانۀ خود دارید، باید آن را حذف نمایید. چون احتمال اختلال وجود خواهد داشت. در برخی از مواقع هم ممکن است دیوار آتش رایانۀ شما دسترسی Andy را مسدود کرده باشد. در این حالت باید استثنایی را بسازید.

زمانی که Andy را روی کامپیوتر خود نصب کردید، حالا از گوشی خود می‌توانید به عنوان دستۀ بازی از آن استفاده کنید. پس با گوشی خود بازی کنید، از طریق نمایشگر رایانه بازی را مشاهده نمایید.

حتی مستقیماً می‌توانید برنامه‌های اندروید را از طریق ویندوز یا دیگر سیستم عامل میزبان اجرا کنید. این کار باعث می شود یکپارچگی بین رایانۀ شما و اندرویدتان بیشتر شود. به همین ترتیب محدودیت حافظۀ سخت و Ram که قبلاً روی گوشی خود داشتید، در این مرحله از پیش روی شما برداشته خواهد شد.

andy بهترین شبیه ساز اندروید روی رایانه

andy بهترین شبیه ساز اندروید روی رایانه

اگر علاقه مند شدید تا andy بهترین شبیه ساز اندروید روی رایانه را امتحان کنید، می‌توانید همین الان این نرم افزار بسیار کاربردی را دریافت کرده و فوراً آن را روی رایانۀ خود نصب کنید. دقت کنید، حتی سایت‌های دانلود ایرانی هم نسخه‌هایی از این شبیه ساز اندروید را برای دانلود روی نت گذاشتند. می‌توانید از طریق گوگل جستجو کنید.

3.7/5 - (3 امتیاز)