GenyMotion ماشین مجازی اندروید

منتشر شده در ۱۳۹۴/۰۲/۰۲ در دستۀ اندروید بدون دیدگاه

همه جا حرف از اندروید است. به طوری که علاوه بر استفاده از سیستم عامل و نرم افزارهای اندروید، خیلی‌ها هم دوست دارند برنامه نویسی اندروید را هم یاد بگیرند. از طرف دیگر برای رفع ایراد و امتحان کردن برنامه‌های کاربردی که برای اندروید نوشته می‌شود، نیاز به یک نرم افزار داریم که به آن ماشین مجازی اندروید گفته می‌شود. یعنی با استفاده از آن بتوانیم نرم افزارهای اندروید را روی رایانه اجرا کنیم. ما در اینجا GenyMotion ماشین مجازی اندروید را معرفی می‌کنیم.

GenyMotion ماشین مجازی اندروید

GenyMotion ماشین مجازی اندروید

GenyMotion علاوه بر اینکه برای توسعه دهندگان نرم افزار اندروید مفید است، برای کسانی که می‌خواهند نرم افزارها و بازی‌های اندروید را هم روی رایانه اجرا کنند و از آنها استفاده کنند هم کاربردی است. این نرم افزار در دو نسخۀ رایگان و پولی ارائه شده است که بهتر است با ویژگی‌های این دو نسخه آشنا شوید و در صورت لزوم نسخۀ رایگان آن را از سایت سازنده به نشان www.genymotion.com دریافت کنید.

اختلاف بین نسخۀ رایگان و پولی GenyMotion

اختلاف بین نسخۀ رایگان و پولی GenyMotion

سریع

آیا عجله دارید؟ نرم افزاری که نوشتید را می‌خواهید روی سکوهای مختلفی امتحان کنید؟ تنها با سه کلیک می‌توانید این کار را انجام دهید.

ساده

نصب آسان، اجرای آسان و رابط کاربری بسیار زیبا. به راحتی با ابزارهای توسعۀ برنامه‌های اندروید، مخصوصاً Eclipse و افزونه‌های Android Studio هماهنگی کامل دارد.

قدرتمند

دارای حسگرهای قدرتمند کنترل، برای امتحان کردن برنامه‌های مختلف. این برنامه از معماری مجازی‌سازی x86 استفاده می‌کند که باعث بهبود کارایی می‌گردد.

از مزیت‌های دیگر GenyMotion ماشین مجازی اندروید این است که شما با گرفتن و کشیدن می‌توانید فایل‌های مد نظر خود را بین دو سیستم، سیستم میزبان و ماشین مجازی، جابجا کنید. این کار باعث سهولت انتقال اطلاعات بین نرم افزار ماشین مجازی و رایانۀ شما می‌گردد.

پنجرۀ ماشین مجازی، در سیستم عامل میزبان، قابل بزرگ و کوچک شدن است. به راحتی می‌توانید چندین پنجره را در کنار هم باز کنید و کار مد نظر خود را انجام دهید.

حتی شما می‌توانید Copy و paste را مستقیم و بدون هیچ واسطه‌ای بین اندروید و سیستم عامل اصلی رایانۀ خود انجام دهید. بدین ترتیب در زمان شما بسیار صرفه جویی خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)