پرمصرف ترین گوشی های اندروید در ایران

منتشر شده در ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ در دستۀ اندروید بدون دیدگاه

روز به روز به تعداد افرادی که از گوشی هوشمند یا تبلت با سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند، افزوده می‌شود. در همین کشور خودمان، دیگر همه گوشی هوشمند دارند که سیستم عامل آن اندروید است. گوگل، به عنوان توسعه دهندۀ اصلی اندروید، زمانی که شما با گوشی هوشمند خود به اینترنت متصل می‌شوید، اطلاعاتی را دریافت می‌کند. یکی از این اطلاعات مشخصات گوشی شماست. این اطلاعات در پایگاه داده‌ای جمع آوری می‌شود و قسمتی از آن برای همگان آشکار است.

با استفاده از این اطلاعات که در سایت‌های خارجی موجود هستند، می‌توان به پرمصرف ترین گوشی های اندروید در ایران پی برد. برای این منظور ما از سرویس سایت appbrain استفاده می‌کنیم که شما با رفتن به این صفحه از این سایت، می‌توانید پرمصرف ترین گوشی های اندروید ایران را مشاهده کنید. به غیر از ایران می‌توانید این اطلاعات را برای دیگر کشورها هم مشاهده کنید. برای این کار، از روی نقشۀ بالای صفحه، روی کشور مورد نظر کلیک کنید، یا نام کشور، مثلاً Canada را در جعبۀ Selected Country وارد کنید.

پرمصرف ترین گوشی های اندروید در ایران

پرمصرف ترین گوشی های اندروید در ایران

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، پرمصرف ترین گوشی های اندروید را به دو طریق دسته بندی کرده است. جدول سمت چپ، که پرمصرفترین گوشی در کشور را، فارغ از کشورهای دیگر، نشان می‌دهد (معروفیت مطلق). اما جدول سمت راست سهم یک گوشی در یک کشور، در جهان را مشخص می‌کند که به معروفیت نسبی شناخته می‌شود.

همانطور که می‌بینید، در کشور گوشی‌های هوشمند هواوی جزء پرمصرف ترین گوشی های اندروید ایران است و این موضوع می‌تواند به دلیل ارزان بودن این برند، در مقابل امکانات خوبش باشد. حتی امکان دارد شمایی که در حال خواندن این مقاله هستید، یک گوشی Huawei داشته باشید که در نتیجۀ این آمار تاثیر گذاشتید.

3/5 - (2 امتیاز)