کلیک کردن خودکار با Free Mouse Auto Clicker

منتشر شده در ۱۳۹۴/۰۱/۱۱ در دستۀ کاربردی ۲ دیدگاه

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که نیاز پیدا کنید در قسمتی از صفحه نمایش رایانه، برای مدت زمان زیادی در یک نقطه کلیک کنید. مثلاً برای دیدن تبلیغات درآمدزا از یک سایت و کلیک کردن روی آن، باید زمان زیادی بگذارید. اما در اینجا می‌خواهم به شما نرم افزاری را معرفی کنم که نامش Free Mouse Auto Clicker است و به راحتی برای شما در نقطه‌ای از صفحه نمایشگر در فاصلۀ زمانی خاص کلیک می‌کند.

نرم افزار Free Mouse Auto Clicker رایگان است و دارای مزایایی است. یکی از این مزایا، تنظیم فاصلۀ زمانی کلیک کردن روی صفحه نمایش است.

نرم افزار free mouse auto clicker

نرم افزار free mouse auto clicker

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، زمانی که نرم افزار Free Mouse Auto Clicker را اجرا می‌کنید، یک دسته تنظیمات را باید انجام دهید و روی Start کلیک نمایید. این تنظیمات شامل ۴ قسمت عمده به قرار زیر است.

Click Point: نقطه‌ای که قرار است آنجا کلیک شود را انتخاب می‌کنید. معمولاً همان نقطه‌ای که همینک اشاره‌گر موس آنجاست، کلیک‌های خودکار انجام می‌گردد.

Click Interval: فاصله زمانی کلیک‌ها از این قسمت تنظیم می‌شود که ساعت، دقیقه، ثانیه و حتی صدم ثانیه و هزارم ثانیه را هم می‌توانید تعیین کنید.

Click HotKey: کلیدهای ترکیبی صفحه کلید برای شروع و لغو عملیات کلیک از این قسمت تعیین می‌شوند.

Click Options: دیگر تنظیمات نرم افزار برای شروع کار از این قسمت قابل انجام است. مثلاً Mouse Button تعیین می‌کند که کدام کلید موس به صورت خودکار عمل کند. از قسمت Mouse Action هم باید تعیین کنید کلیک انجام شود یا دوبار کلیک.

به این ترتیب، با انجام تنظیمات و کلیک روی Start عملیات کلیک کردن خودکار در فاصله زمانی تعیین شده انجام می‌گیرد. این نرم افزار در خیلی از مواقع می‌تواند مفید باشد. در زمان‌هایی که نیاز داریم به صورت خودکار با فاصله زمانی خاصی در قسمتی از یک نرم افزار در ویندوز کلیک شود، و ما زمان انجام این کار را به صورت دستی نداریم.

4.4/5 - (10 امتیاز)